pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 4010

[ZDJĘCIA] Bankowa Street Live: koncert Hengelo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

W czwartek miłośnicy dobrych brzmień bawili się podczas kolejnej odsłony wydarzenia z serii Bankowa Street Live. 22 lipca zagrała dla Was grupa Hengelo!

Bankowa Street Live - zespół Hengelo - 22.07.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Hengelo to projekt, który powstał z połączenia różnorodnych doświadczeń muzyków, a jego styl charakteryzuje się wpływami muzyki lat 80-tych, współczesnego rocka i szeroko pojętej alternatywy. Wraz z pojawieniem się w sieci debiutanckich utworów, Hengelo rozpoczęło działalność koncertową. Grupa występowała w kraju i za granicą, m.in. w Holandii i Francji. Zespół został szybko zauważony oraz doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywnej i zyskał pochlebne opinie profesjonalnych krytyków o czym mogą świadczyć zwycięstwa w takich konkursach i festiwalach, jak: "Katofonia Music Outbreak", "Zrób Hałas", "Koz ALL Music Festival", pszczyńskie "Żubrowisko" czy projekt Dzielnica Brzmi Dobrze, którego patronem jest Katowice Miasto Muzyki UNESCO. W listopadzie 2016 roku pojawiło się debiutanckie wydawnictwo, zatytułowane "Hungry Eyes".

ar / pless.pl, źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj