pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1484

[ZDJĘCIA] Warsztaty charytatywne w pszczyńskim Hufcu Pracy

Uczestnicy Hufców Pracy z Pszczyny i Pyskowic spotkali się na charytatywnych warsztatach mydlarskich. Podczas warsztatów młodzież wspólnie przygotowywała kule kąpielowe i mydła glicerynowe. Tworzenie naturalnych, ekologicznych, kolorowych i pachnących kosmetyków było okazją nie tylko do aktywnego i kreatywnego spędzenia czasu ale przyczyni się do wsparcia Filipka Cholewy zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni - SMA typu 1.

Kule kąpielowe i mydła glicerynowe , które powstały podczas warsztatów zostały przekazane na aukcje Załoga Filipka kontra SMA, z których dochód zostanie przekazany na sfinansowanie terapii genowej najdroższego leku na świecie. Pamiętajcie, że dobro wraca. Przekonała się o tym cała nasza grupa, która po całodniowych warsztatach została obdarowana słodkimi lodami przez sympatyczną właścicielkę Lodziarni pod Dębem w Pszczynie.

Licytacje:


Warsztaty charytatywne w pszczyńskim Hufcu Pracy · fot. OHP Pszczyna

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.