pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 24 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3880

Młodzi mechanicy z Pszczyny awansowali do finału mistrzostw!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Pszczynie awansowali do finału X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021!

PZS
Uczniowie mechanika podczas piątkowego I etapu X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021 · fot. Starostwo Powiatowe w Pszczynie


W piątek, 18 czerwca stanęli do rywalizacji uczestnicy X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021. PZS nr 1 reprezentowały 23 dwuosobowe zespoły Zainteresowanie szkół z całego kraju było ogromne. Tym bardziej cieszy, że uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie znaleźli się w gronie finalistów w obu kategoriach, w których startowali.

W kategorii Młody Mechanik na 17. miejscu uplasowali się: Michał Dziurosz oraz Sebastian Sznepka, natomiast w kategorii Elektromobilni na 5. pozycji ukończyli eliminacje Hubert Klimonda oraz Filip Piórko.

Oba zespoły będą reprezentować PZS nr 1 podczas finału X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021, który odbędzie się we wrześniu. To największy w Polsce konkurs dla młodych i zawodowych mechaników.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj