pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 17 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1534

Sala gimnastyczna w SP nr 6 zostanie wyremontowana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 6 w Pszczynie przy ul. Księżycowej zostanie wyremontowana. Urząd Miejski wyłonił wykonawcę robót remontowo-budowlanych.

Sala gimnastyczna w SP nr 6 zostanie wyremontowana
Sala gimnastyczna w SP nr 6 zostanie wyremontowana · fot. UM Pszczyna


Tradycyjnie w okresie wakacyjnym, kiedy uczniowie opuszczają szkolne mury rozpoczyna się etap związany z przeprowadzaniem modernizacji i remontów w placówkach oświatowych zarządzanych przez gminę Pszczyna. Podobnie będzie w tym roku. Jedną z zaplanowanych inwestycji jest remont sali gimnastycznej w SP nr 6. Robotnicy rozpoczną prace na początku lipca. Zgodnie z harmonogramem przewidziano pomalowanie ścian oraz sufitów, a także prace związane z cyklinowaniem parkietu.

- Na początku lipca w wielu naszych placówkach oświatowych rozpoczną się remonty. Ogłosiliśmy przetargi na wyłonienie wykonawców. Jednym z zadań jest przeprowadzenie prac związanych z remontem sali gimnastycznej SP nr 6 na osiedlu Kolonia Jasna. Uczniowie, którzy wrócą z wakacji będą mogli ćwiczyć w wyremontowanym obiekcie - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Za wykonanie inwestycji odpowiada Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "IZOBUD" z Bestwiny. Koszt inwestycji wyniesie 54 819,46 zł. Termin zakończenia prac zaplanowano do 27 sierpnia.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj