pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 27 maja 2021
  • wyświetleń: 2403

Powrót do szkoleń stacjonarnych dla młodych fryzjerów z PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Dzięki współpracy z firmą Orbico oraz udziałowi w Projekcie Edukacyjnym uczniowie PZS nr 1, uczący się w zawodzie technika usług fryzjerskich mają możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. W poniedziałek 17 maja grupa uczniów odbyła kolejne szkolenie w renomowanym salonie fryzjerskim "Puchałka Hair Academy".

Powrót do szkoleń stacjonarnych dla techników usług fryzjerskich z PZS nr 1


Było bardzo interesująco i profesjonalnie. Zdobyta wiedza i umiejętności zostaną zapewne w pełni wykorzystane w pracy zawodowej adeptów fryzjerstwa. Dziękujemy za kolejną dawkę wiedzy oraz motywacji do dalszej pracy! Zapraszamy do odwiedzenia galerii gdzie zamieszczone zostały fotografie wykonanych metamorfoz koloryzacji, które zostały przeprowadzone podczas szkolenia.

Wiadomości zdobyte na szkoleniu zostały wykorzystane praktycznie w czwartek, kiedy odbyły się zajęcia praktyczne w ramach lekcji otwartej, gdzie nauczyciele szkoły mogli podziwiać profesjonalizm adeptów sztuki fryzjerskiej.

źródło: PZS nr 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj