pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 lipca 2021
  • 21 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5792

Całodniowe plenery malarskie w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wszystkich na plenery malarskie. Uczestnicy spotkają się na zielonej przestrzeni wokół Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz Remizo-Świetlic w Kryrach i Mizerowie, a następnie wspólnie wybiorą się w jedno z miejsc plenerowych na terenie gminy.

- Co będziemy uwieczniać? Przede wszystkim otaczającą nas przyrodę, budowle, krajobrazy. Będzie pracowicie, twórczo i spokojnie. Mamy dużo czasu - zachęcają organizatorzy.

Koniecznie należy zabrać na plener kapelusz lub czapkę na głowę. Można zabrać też własne ulubione ołówki, farby i inne materiały plastyczne, ale nie jest to konieczne. Zapewniony jest posiłek i woda.

Plenery dedykowane są młodzieży od 12 roku życia oraz dorosłym, którzy lubią malować i chcą rozwijać swoją pasję oraz umiejętności. Nie musisz posiadać doświadczenia, aby wziąć udział w plenerze! Spotkania poprowadzi plastyk i grafik Marcin Mitura.

Terminy:
  • 17 lipca, godz. 9:00 - 17:00 - Remizo-Świetlica w Kryrach
  • 21 sierpnia, godz. 9:00 - 17:00 - Remizo-Świetlica w Mizerowie


Koszt: 30 zł/ 1 dzień. Obowiązują zapisy elektroniczne przez portal strefazajec.pl.

Kontakt: e-mail: marcin@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj