pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 lipca 2021
  • 15 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 8069

Konkurs fotograficzny "Moje małe i duże mikropodróże"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu rusza z nową edycją konkursu "Moje Małe i Duże Mikro podróże" dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Jezioro Goczałkowickie, góry
Jezioro Goczałkowickie · fot. Kazimierz Szymański


Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Jeśli, ze względu na panujące warunki, dalekie podróże okażą się niemożliwe, podróże mogą mieć wymiar mikro - przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub cykl składający się z trzech prac. W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest doręczenie organizatorom wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia, stanowiącej załącznik do regulaminu dostępnego na stronie GOK-u.

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj