pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 czerwca 2021
  • 29 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 10626

Przed nami VII. Edycja Biegu Pawłowickiego. Ruszają zapisy

Za nami:

29 sierpnia w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach odbędzie się jedna z najważniejszych imprez sportowych w gminie - Bieg Pawłowicki. Po raz siódmy miłośnicy biegania zmierzą się na dystansie 5 km, a fani nordic walking na dystansie ok. 3,3 km.

bieg pawłowicki
Przed nami VII. Edycja Biegu Pawłowickiego · fot. UG Pawłowice


W porównaniu do zeszłego roku zwiększona została liczba zawodników do 250 osób. Nie ma jednak ustalonych limitów zawodników w poszczególnych konkurencjach i nie będzie klasyfikacji w poszczególnych kategoriach wiekowych, a jedynie ze względu na płeć. Nagrody otrzyma więc trzech pierwszych mężczyzn i trzy pierwsze kobiety w każdej z dyscyplin.

Już od soboty, 12 czerwca, ruszą zapisy drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.bgtimesport.pl. Link do zapisów będzie również dostępny w zakładce Bieg Pawłowicki 2021 na stronie internetowej www.pawlowice.pl - czas wolny - sport i rekreacja - Bieg Pawłowicki 2021 oraz na stronie Gminnego Ośrodka Sportu. Opłatę startową w wysokości 40 zł należy uiścić do 22 sierpnia. Dla młodzieży w wieku 12 -18 lat opłata wynosi 10 zł.

W tym roku gmina organizuje również bieg sztafet (maksymalnie 20), które będzie można rejestrować od 1 sierpnia w kasie Gminnego Ośrodku Sportu. Udział w sztafetach jest bezpłatnych.

Regulamin Biegu Pawłowickiego wraz z załącznikami znajdują się w załączonych plikach. Ponad to, w sobotę, 28 sierpnia o godzinie 15.00 w parku przy inhalatorium odbędzie się Bieg Dzieci i Młodzieży połączony z różnymi atrakcjami dla najmłodszych. W najbliższym czasie ruszą zapisy na to wydarzenie, które będzie miało charakter festynu rodzinnego.

O szczegółach organizator będzie informować na stronie gminy Pawłowice. Tam też można znaleźć wszelkie dokumenty potrzebne, by się zapisać:

www.pawlowice.pl/aktualnosci/artykul/news/ruszaja-zapisy/

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.